Sportovní prádlo, sportovní podprsenky, sportovní tílka, sportovní mikiny

Dámské luxusní prádlo

Napsal Tomáš Tele on .

Jaké značky hledat, když si chcete najít luxusní prádlo? Značek je samozřejmě mnoho, ale ty s širokým výběrem se opakují. Značky, které se nejvíce vyskytují v eshopech s luxusním prádlem jsou Luna a Panache. Tyto dvě značky se vyznačují tím, že myslí i na ženy s širokým obvodem a velkými košíčky. Prádlo je spíše klasické, nehledejte přezdobené krajky a módní výstřelky, ale spíše kvalitu, která vydrží roky, což se u luxusního prádla samozřejmě očekává.

Jak nakupovat spodní prádlo?

Napsal Tomáš Tele on .

Nakupovat spodní prádlo bývá pro mnoho žen spíše utrpením, než radostí. Přišli jsme na to, jak vám tuto činnost zkrátit na minimum, zpříjemnit a zkvalitnit. Nákupy přes internet jsou vymožeností dnešní doby. Šetří čas i peníze. Co víc, výběr zboží je často daleko širší, než v kamenných obchodech. Proto se řídíme jednoduchými pravidly - nejprve jdeme do kvalitního obchodu, který má i eshop.podprsenka Panache

Korzetová podprsenka

Napsal Tomáš Tele on .

Nedílnou součástí šatníku ženy je bezpochyby podprsenka. Dáváte si ji pod každé oblečení a určitě máte více než jeden typ. Na trhu si můžete vybrat bezešvou podprsenku pod přiléhavé oblečení a korzetovou podprsenku zase do korzetu. Korzetová podprsenka nachází uplatnění ale nejen v korzetu, hodí se také do korzetových triček a šatů. Jelikož nemá ramínka, nikdo nepozná, že podprsenku máte. Navíc je hladká a vyztužená, aby držela na vašem těle.