Sportovní prádlo, sportovní podprsenky, sportovní tílka, sportovní mikiny

Kvalitní pánská peněženka na mince

on .

Je dost velká šance, že zorvna Vy, můj milý čtenáři, jste žena. Muži si totiž málokdy hledají šrajtofli a hledí u sebe spíše na jiné věci. Proto jsou peněženky pro muže tak častým dárkem.

Jak správně vybrat pánské prádlo

on .

Správně sednoucí prádlo je základem oblékání nejen pro ženy, ale i pro muže. Pokud kupujete pánské prádlo, měli byste si nejdříve uvědomit, jaký typ postavy jste. Jste-li muž atletické postavy, většinou vám sedne každý typ prádla. Pokud jste vyšší a hubený, je lepší zvolit volnější střihy, výrazné vzory a barevné provedení. Tím odvedete pozornost od hubené postavy. Naopak vyšším a statnějším mužům budou slušet elegantní vzory a jednoduché barvy. Dobré je zvolit zajímavou gumu v pase. Pánové s menší sportovní postavou mohou obléci všechny typy spodního prádla kromě trenýrek, které ještě více opticky zkracují nohy. Naopak doporučujeme boxerky se svislými pruhy.

Správná obuv vám zajistí komfort na celý den

on .

Ochranná a pracovní obuv pro profesionální využití je součástí pestrého sortimentu zboží, jehož výrobou a prodejem se zabývá firma Repa, s.r.o. Bezpečná a pohodlná pracovní obuv nepodléhá módním vlnám a svému uživateli prokáže především praktickou službu. V nabídce firmy Repa naleznete různé druhy ochranné obuvi, jako jsou pracovní kotníčkové boty s límcem, polobotky pro řidiče, farmářkové polobotky nebo protiskluzové holínky. Pracovní obuv se uplatní při běžném nošení a pohybu ve městě, nebo je určena k využití ve venkovních terénech. Sortiment pracovní obuvi z dílny společnosti Repa uspokojí jak farmáře, tak i řidiče, stavebníky či příslušníky dalších profesí.

Ochranné pracovní pomůcky

on .

Chcete si zajistit bezpečnost práce? Záleží vám na vašem zdraví, a tak raději investujete do kvalitních pracovních pomůcek, bez nichž se při výkonu své práce neobejdete? Ochranné pracovní pomůcky musí svým zaměstnancům dle zákoníku práce poskytnout každý zaměstnavatel. Jestliže zaměstnáváte svářeče, musíte jim na vlastní náklady zajistit zástěru, rukávníky či kamaše. Bez těchto prvků by se mohli vaši pracovníci nepříjemně zranit při výkonu své práce.

Pracovní rukavice - Repa.cz

on .

Nenahraditelnou součástí bezpečného pracovního oblečení jsou pracovní rukavice, které využijete hlavně při manuální činnosti. Ale rukavice využijete nejen v zaměstnání, ale i při práci doma na zahradě, v dílně a podobně. Na trhu je k dostání spousta typů rukavic, a tak si můžete vybrat ty, které vám budou nejvíce vyhovovat. Kvalita a preciznost zpracování je u pracovních rukavic na prvním místě, protože mají zajistit vaši bezpečnost při práci.