Sportovní prádlo, sportovní podprsenky, sportovní tílka, sportovní mikiny

Kvalitní pánská peněženka na mince

on .

Je dost velká šance, že zorvna Vy, můj milý čtenáři, jste žena. Muži si totiž málokdy hledají šrajtofli a hledí u sebe spíše na jiné věci. Proto jsou peněženky pro muže tak častým dárkem.

Jak jsem na tom s peněženkou já?

Kupříkladu já mám peněženku od své expřítelkyně, a i když spolu nemáme zrovna nejlepší vztah, tak jsem si peněženku nechal, jelikož je pěkná, kožená a má spoustu místa. Tím, že má spoustu místa myslím to, že je „...jako pro staré dědky“, jak mi bylo nesčetněkrát řečeno výběrovým vzorkem lidí z mého okolí. Ale ani žádná jiná darovaná peněženka mi nemohla odejmout z peněženky tady tuhle. Velikost je jednoduše optimální, pořád se mi vleze do kapsy (ano, módní zločin, já vím).

Co když potřebuji novou?

Nicméně jsem si už byl nucen udělat menší průzkum trhu, jelikož tuto konkrétní pánskou peněženku mám již několik let a svá nejlepší léta má za sebou. Kožené peněženky jsou tedy sázkou na jistotu, po jiném materiálu bych se ani moc nerozhlížel. Pak je důležitá taky velikost, jelikož peněženka není jenom kreditní karta, ale také hotovost. Hlavně hodně mincí, protože člověk nemá čas počítat drobné, tak se v peněžence hromadí a ta to musí snést. Jo a musí se vlézt do kapsy. Takže:

  • dostatečně velká
  • aby se vlezla do kapsy
  • kožená a normální chlapské barvy

Takže kde ji najdu?

Pánské velké peněženky nejsou naštěstí tak těžké na najití, když člověk chviličku googlí. Peněženky od společnosri Lagen jsou designově atraktivní a rozhodně je tedy doporučuji. Jakože fakt.